Nova Vista

Nova Vista er et kommunikasjonsbyrå som benytter et bredt spekter av tjenester for å skape unike konsept og gode resultater for våre kunder.

Ahead Group

Nova Vista er en del av Ahead Group med mer enn 150 spesialister innen markedsføring og kommunikasjon i Norge, og over 450 ansatte i Norden. Her finner du alt fra designere, produksjonsteam og kreatører til strateger og MarTech-miljøer.

Ved behov vil vi hente inn ressurser og sette opp team på tvers av fagdisipliner for å levere det beste resultatet til våre kunder. Byråer i Ahead Group Norge er Oculos, HyperRedink, Elg, WergelandApenes, Retail-House Varejo og Nova Vista.

Ansatte

Espen Hermansen

Daglig leder / CEO
eh@novavista.no
+47 980 00 888

Espen Ferbu

Seniorrådgiver
ef@novavista.no
+47 463 44 444

Fredrik Larsen

Økonomisjef / CFO
fredrik@novavista.no
+47 415 60 943

Chris Welsh

Senior prosjektleder
chris@novavista.no
+47 908 48 898

Silje Bekkelund

PR-konsulent / prosjektleder
silje.bekkelund@novavista.no
+47 913 71 704

Kenneth Lauveng

Designer
kenneth@novavista.no
+47 911 82 904

Aksel Tobiassen

Prosjektleder
aksel@novavista.no
+47 911 49 063

Lasse Reiersen-Gravdal

COO / fagansvarlig event
lasse@novavista.no
+47 467 66 000

Silje Viste Grønli

PR rådgiver
silje@novavista.no
+47 952 25 488

Petter Gjelsnes

Leder PR & innhold
petter@novavista.no
+47 930 87 827

Adrian Holten Sletvold

Prosjektleder
adrian@novavista.no
+47 416 92 344

Melissa Lundeberg

Prosjektleder
melissa@novavista.no
+47 920 20 884

Martin Nipon Pumpad Hansen

Prosjektkoordinator
martin@novavista.no
+47 480 27 208

Potensielt deg?

Ønsker du å jobbe hos oss?
send søknad her!

Christelle Ravneberget

Kommunikasjonsrådgiver
christelle@novavista.no
994 23 009