Nova Vista

Nova Vista er et kommunikasjonsbyrå som benytter et bredt spekter av tjenester for å skape unike konsept og gode resultater for våre kunder.

Ahead Group

Nova Vista er en del av Ahead Group med mer enn 150 spesialister innen markedsføring og kommunikasjon i Norge, og over 450 ansatte i Norden. Her finner du alt fra designere, produksjonsteam og kreatører til strateger og MarTech-miljøer.

Ved behov vil vi hente inn ressurser og sette opp team på tvers av fagdisipliner for å levere det beste resultatet til våre kunder. Byråer i Ahead Group Norge er Clay, Oculos, Hyper, Elg, WergelandApenes, Retail House Varejo og Nova Vista.

Ansatte

Adrian Holten Sletvold

Prosjektleder
adrian@novavista.no
+47 416 92 344

Andreas Hansen

Prosjektleder
andreas@novavista.no
+47 950 90 133

Anette Larsåsen

Seniorrådgiver
anette@novavista.no
+47 948 13 227

Benjamin Rodahl

Designer
benjamin@novavista.no
+47 408 54 715

Binta Hammerich

Seniorrådgiver
binta@novavista.no
+47 416 00 763

Chris Welsh

Senior prosjektleder
chris@novavista.no
+47 908 48 898

Christelle Ravneberget

Kommunikasjonsrådgiver
christelle@novavista.no
994 23 009

Espen Ferbu

Seniorrådgiver
ef@novavista.no
+47 463 44 444

Espen Hermansen

Daglig leder / CEO
eh@novavista.no
+47 980 00 888

Fredrik Larsen

Økonomisjef / CFO
fredrik@novavista.no
+47 415 60 943

Kenneth Lauveng

Designer
kenneth@novavista.no
+47 911 82 904

Lasse Reiersen-Gravdal

COO / fagansvarlig event
lasse@novavista.no
+47 467 66 000

Martin Hanserud

Prosjektkoordinator
martin.hanserud@novavista.no
+47 458 03 220

Martin N. P. Hansen

Prosjektkoordinator
martin@novavista.no
+47 480 27 208

Melissa Lundeberg

Prosjektleder

Nimo Cecilie Bakke

Prosjektleder
nimo@novavista.no
+47 957 31 175

Petter Gjelsnes

Leder PR & innhold
petter@novavista.no
+47 930 87 827

Potensielt deg?

Ønsker du å jobbe hos oss?

Silje Bekkelund

Prosjektleder
silje.bekkelund@novavista.no
+47 913 71 704

Silje Viste Grønli

PR-rådgiver
silje@novavista.no
+47 952 25 488

Terje Gulbrandsen

Seniorrådgiver
terje@novavista.no
+47 952 98 506

Victoria Bryde

Seniorrådgiver
victoria@novavista.no
+47 920 14 061